Fenerbahçe

Ali Koç Fenerbahçe başkanlığı için son kararını verdi

Fenerbahçe’nin mevcut başkanı Ali Koç, gelecek seçimlerde yeniden başkanlığa aday olup olmayacağı konusunda son kararını verdi.

Ali Koç Fenerbahçe başkanlığı için son kararını verdi… Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Haziran ayında yapılacak seçimli olağanüstü genel kurulda aday olup olmayacağı yönündeki kararını verdi.

Saadettin Saran da aday oldu

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Şekip Mosturoğlu, Sadettin Saran’ın gerekli belgeleri toplayarak ve imza toplayarak aday olduğunu açıkladı.

Ali Koç Fenerbahçe başkanlığı için son kararını verdi

 

‘Sadettin Saran resmen aday’

Şekip Mosturoğlu, “Sadettin Saran’ın başvurusu bizden evvel yapılmış divan kuruluna. Biz inceledik dosyayı, hem yüksek divan kurulu hem sicil kurumundan geçirilmiş. Elimizde bitirilmiş bir süreç var. Sadettin Saran, resmi bir aday. Altında önerenlerin olduğu 500’den fazla imzası var.” ifadelerini kullanarak Sadettin Saran’ın adaylığını resmen açıklamış oldu.

Ali Koç kararını verdi 

Ali Koç Fenerbahçe başkanlığı için son kararını verdi. Haber Global’in haberine göre; Ali Koç, Fenerbahçe‘nin seçimli olağanüstü genel kurulunda aday olma yönünde kararını verdi. Ali Koç’un bu kararını kısa bir süre içinde kamuoyuna duyuracağı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir